הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


לחצו להשוואת מחירים


הסרת משקפיים   -   האם כדאי לבצע ניתוחי הסרת משקפיים בחול ?

האם כדאי לבצע ניתוחי הסרת משקפיים בחו"ל ?

התשובה על שאלה זו יותר קשורה למבנה האישיות שלנו, מאשר לסיבות כאלו ואחרות. מי שחשוב לו לעבור את הניתוח אצל מנתח פלסטי בעל שם דבר ומוניטין רב במקום לבחור מרפאה שכל ייעודה היא הסרת משקפיים בלייזר, כנראה יבדוק גם את האופציה של ניתוח בחו"ל. מדובר באנשים שחשוב להם לקבל את הכי טוב, כמובן שבאופן פסיכולוגי בלבד, הרי מי שבקיא ברזי השיווק יודע שמותג של מוצר מסוים הנתפס כמוצר הכי טוב יכול להיות זהה לחלוטין או אפילו בעל איכות ירודה מזו של מוצרים אחרים, לפעמים של אותו יצרן, אשר פונים לפלח שוק אחר. הרי בחירת מרפאה להסרת משקפיים בלייזר היא הבחירה הטובה ביותר שכן הניסיון שיש למרפאה הוא גדול הרבה יותר מאשר מנתח בעל שם אשר מקבל לידיו פחות מחמישית מהניתוחים שיש למרפאה, מה גם שהטכנולוגיה שהוא משתמש לא תמיד חדשנית.

בשנת 2000 כאשר ניתוחי הסרת משקפיים היו בחיתולם בישראל, שאלה זו הייתה יותר רלבנטית, המרפאות הגדולות בלונדון ובניו-יורק היו נחשבות למרפאות המובילות כיוון שאילו היו המקומות אליהם זרמו אנשים אמידים מכל העולם לבצע את הניתוח. כשהאופציות בישראל היו מעטות והניסיון לא רב, היה זה נכון לשאול את השאלה האם בטוח יותר לבצע ניתוחי תיקון ראייה בלייזר בחו"ל. היום, כאשר הטכנולוגיה התפתחה ורפואת העיניים לצידה, הסיכונים של הניתוח ירדו משמעותית ואף הסיבוכים נחשבים ליותר נדירים. המרפאות בישראל נחשבות למובילות בעולם בניתוחי לייזר להסרת משקפיים ואחוז ההצלחה שלנו מול מדינות המערב נמצא במקום גבוה, יחד עם העובדה שניתוחים מסוג זה באופן כללי אינם נחשבים לבעלי סיכון משמעותי מביאים אותנו להמליץ לכם לבצע את הניתוחים בישראל.

לגבי אנשים שבכל זאת מחליטים שישראל אינה המדינה המתאימה להם משיקולים שונים יכולים לבחור מרפאות בחו"ל. היעדים המומלצים: אמריקה, אנגליה וספרד.

הסרת משקפיים בארה"ב ובקנדה

בארה"ב שפע של מרפאות להסרת משקפיים בלייזר. לא תתפלאו לשמוע כמובן שאת חלקם מנהלים יהודים. ריכוז המרפאות הגדול ביותר המיועדות רק להסרת משקפיים בלייזר נמצאים בניו-יורק, אך גם בקליפורניה ובהוליווד תמצאו מרפאות ומנתחים פלסטיים מוכרים. קנדה אף היא מומלצת לניתוחי לייזר לתיקון הראייה. בעיר טורונטו שהיא העיר הגדולה ביותר תמצאו את ריכוז המרפאות הגדול ביותר.


הסרת משקפיים באנגליה

אנגליה הייתה מהראשונות בעולם שהחדירה את ניתוחי הלייזר בעיניים. רבים מרופאנו בישראל עברו את ההכשרה שלהם באנגליה והגיעו לישראל להפיץ את הידע. בלונדון תמצאו את ריכוז המרפאות הגדול ביותר להסרת משקפיים בלייזר וכמובן את המנתחים הפלסטיים הנחשבים לבעלי שם דבר בכל אירופה המערבית.
הסרת משקפיים באנגליה


הסרת משקפיים בספרד

ספרד נחשבת למדינה מועדפת לניתוחים פלסטיים בכלל, ובניהם גם ניתוחי לייזר להסרת משקפיים. הסיבה לכך הם בעיקר המחירים הסבירים לצד מכשור רפואי טוב, שיטות מתקדמות ורופאים הנחשבים לרופאים מצוינים. במדריד תמצאו את ריכוז המרפאות הגדול ביותר ורופאים מתחום הפלסטיקה.
   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il