הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


לחצו להשוואת מחירים


הסרת משקפיים   -   הסרת משקפיים בלייזר - טיפים חיוניים

הסרת משקפיים בלייזר - טיפים חיוניים

להלן מספר טיפים שיסייעו לכם להחליט על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, כן או לא, כמה ולמה, איפה ומתי ולמה לא עשיתם את זה עד היום.

בדיקות התאמה לניתוח

זה הדבר הכי חשוב בכל הסיפור הזה. זו הדיאגנוזה של הניתוח. אם הדיאגנוזה לא טובה אז הניתוח לא יצא טוב והראייה שלכם לא תיהנה אופטימאלית. לכן חשוב גם לבצע את הבדיקה במכון מוכר בעל מוניטין בניתוחים להסרת משקפיים ולא ניתוחי עניים באופן כללי, וגם לספק בבדיקה את התשובות הכי מדויקות שניתן. אם אתם לא בטוחים לגבי משהו אל תחששו מלהגיד שאינכם יודעים או בטוחים. זכרו זה החלק החשוב ביותר.כמובן שאין להעלים מידע כלשהו, אפילו על בעיות ראייה תורשתיות ונסו לברר כל מה שאפשר לפני הבדיקה אם יש כאלו, אם היו בעברכם בעיות בעניים וכו'. לא כל האנשים מתאימים לעבור ניתוח להסרת משקפיים. אחד מהתנאים המרכזיים כדי להתאים לניתוח זה הוא עובי קרנית . חולים במחלות כרוניות כגון סכרת אף הם לא מתאימים לניתוח. אחוז המתאימים לניתוח עומד על קצת מעל ל 65%.
למי לא מתאים ניתוח הסרת משקפיים

מחירים ומרפאות

את המרפאה או המנתח יש לבחור בקפידה. זכרו שמדובר בעניים שלכם, לכן לא כדאי להתפשר על איכות מצד אחד, אבל יש לזכור שמדובר בשוק תחרותי מאד, ולכן כדאי גם לבצע השוואת מחירים. כדאי מאד לבחור את המכונים המתמחים רק בהסרת משקפיים בלייזר, הסיבה לכך פשוטה, מכונים ומרפאות אילו רואות בחודש כ 100 פציינטים ולאורך שנה מעל 1000 טיפולים. אין חכם כבעל ניסיון ואין מוניטין טוב יותר ממומחה. רופאים מנתחי עניים לא תמיד מבצעים טיפולי הסרת משקפיים אלא ניתוחים שונים בעניים, זו מומחיות קצת שונה ולכן לכו על בטוח. מצד שני אל תתפשרו על מחיר, בחרו לעצמכם 2-3 מרפאות מובילות ובצעו השוואת מחירים. תוכלו לחסוך מעל אלף ש"ח לפעמים בעזרת טופס אחד פשוט להשוואת מחירי הסרת משקפיים.
הסרת משקפיים השוואת מחירים

ביום הניתוח חשוב לזכור

ביום בו תעבור את ניתוח הסרת המשקפיים בלייזר, חשוב שתדע שהראייה שלך תרד ביום יומיים הראשוניים ולכן מומלץ שיהיה איתך ממש רגע לאחר הניתוח, קרוב משפחה או מכר קרוב שידאג ללוות אותך במהלך היום יומיים הראשוניים, יסיע אותך הביתה ברכב, וידאג לך לכל הדברים להם תזדקק בימים הראשונים שלאחר הניתוח ובימי ההחלמה.

עדשות המגע

כיון שעדשות המגע משנות במקצת את מבנה הקרנית, חשוב להסירן מספר ימים לפני הבדיקה עצמה, קל וחומר שלפני הניתוח גם, אך על זה תקבלו הנחיות ברורות מהרופא המנתח שלכם. אם אתם מרכיבים עדשות קשות, הסירו אותן אפילו לפחות שבוע ימים מוקדם יותר, רק כך תקבלו תוצאות מדויקות בבדיקה.

משקפי שמש

לאחר הניתוח העיניים רגישות מאוד ולכן כדאי להצטייד במשקפי שמש. המשקפיים אינן צריכות להיות אופטיות אלא מלוטשות ומספקות הגנה מהשמש. שימו לב, גם כאשר חשוך אנשים לאחר ניתוח נוטים להסתנוור מכל מקור אור ומנורה פשוטה שנמצאת ברחוב. תרגישו חופשי להרכיב את משקפי השמש גם בלילה, זה אולי נראה מוזר אבל מדובר בימים הראשונים שלאחר הניתוח.

הביאו איתכם פרטנר לניתוח

הראייה לאחר הניתוח מאופיינות בראייה מטושטשת. לא ניתן לנהוג ברכב ולא בטוח שתרגישו טוב. ייתכנו סחרחורות ואולי הרגשה של גוף זר בעניים ולכן חשוב להביא איתכם לניתוח אדם קרוב שיעזור לכם, יסיע אתכם הביתה ואולי גם ייתן לכם קצת צומת לב, הרי עברתם ניתוח ממש עכשיו, מגיע לכם.

איפור באזור העניים

יש להימנע לחלוטין מאיפור באזורים הקרובים לעין בימים הראשונים. מי שאינה יכולה להרשות לעצמה את הפריבילגיה הזאת כדאי מאד שתיקח חופש ופשוט לא תצא מהבית. איפור באזור רגיש זה יכול לגרום לדלקות, לכאבים ולהגברת תחושת אי נעימות.

פעילות ספורטיבית

שבוע לאחר הניתוח אתם זקוקים למנוחה ספורטיבית מהסיבה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם שכדור יפגע לכם בעין, שמיי בריכה או ים יגעו לכם בעניים, שמשהו יעוף לכם לתוך העין או שסתם תקבלו מכה באזור העניים.

טיפול בכאבים

ישנן טיפות עניים שכדאי שתדרשו מהמכון או המרפאה בה ביצעתם את הניתוח. טיפות ענים אילו הם בעלות חומר מאלחש והם מרגעים את הכאב באזור העין. למי שמתפתח כאב ראש ראשי כמובן לקחת משכיחי כאבים רגילים.מאמרים קשורים:
טיפים שחשוב לדעת   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il