הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


הסרת משקפיים   -   על הטכנולוגיה של הסרת משקפיים בלייזר

על הטכנולוגיה של הסרת משקפיים בלייזר

ההתפתחות הטכנולוגית של המאה העשרים ואחת, הביאה איתה מגוון של שכלולים ושיטות שונות להסרת משקפיים בלייזר, למי שאוהב לרדת לעובי הקורה, להלן הכל על הטכנולוגיה, מהתגלית המרעישה ועד לטכנולוגיית הלייזר החדישה ביותר שיש היום.

ההיסטוריה של הטכנולוגיה המתקדמת להסרת משקפיים בלייזר

מכונת לייזר להסרת משקפיים הטכנולוגיה להסרת משקפיים בלייזר הומצאה על ידי רופא עיניים שנקרא חוזה ברקר שפיתוח את נושא הסרת המשקפיים, בעזרת סכין מיוחדת לחיתוך הקרנית. חוזה ברקר אשר במקצועו היה רופא עיניים, חקר את נושא הסרת המשקפיים ואת האפשרות שהמטופל יכול לקבל חיים חדשים ללא משקפיים, כאשר שיטת הסרת המשקפיים שפותחה בהמשך לדרכו של ברקר, נקבעה כהמצאותו של ד"ר סטיבן טרוקל שייסד את שיטת הסרת המשקפיים "בלייזר", שגם רשם את פטנט הסרת המשקפיים במשרד הפטנטים האמריקאי יחד עם ד"ר באומיק בשנת 1973. כמובן שהטיפולים עצמם והשימוש של הסרת משקפיים בעזרת לייזר נעשתה אך ורק בשנות השמונים על ידי ד"ר רנגסוואמי סריניוסן שגילה אור אולטרה סגולי שמאפשר לגרד את התאים החיים בעין בצורה מדוייקת ללא כוויות באזור החחתך בעין.

הטכנולוגיה להסרת משקפיים בלייזר ששינתה את כל התמונה

הטיפול הראשון של הסרת משקפיים בלייזר נעשה לראונה בשנת 1989 כאשר לאחר הצלחת הניסוי אישר ה FDA האמריקאי את שיטת הסרת המשקפיים בלייזר אך בתנאי המשך פיתוח מתמיד לשיפור איכות הניתוח אותו עובר המטופל בכוונה להקטין את תופעות הלוואי הנגרמות לאחר טיפול הסרת המשקפיים. כיום הטכנולוגיה להסרת משקפיים בלייזר מאפשרת הסרת משקפיים בשיטות שונות, כגון: שיטת לאסק, שיטת לאסיק, שיטת PRK וכדומה, כמובן שהטכנולוגיה הביאה איתה עם השנים שיפורים משמעותיים וזמני ניתוח קצרים יותר מבעבר, כאשר כיום ניתן לבצע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ב...רבע שעה לכל היותר בשתי העיניים. כמובן שהטכנולוגיה אם השנים רק הולכת ומתפתחת ועתיד הסרת המשקפיים טומן בתוכו עוד שכלולים רבים והפתעות רבות בתחום רפואת העיניים.

הטכנולוגיה להסרת משקפיים בלייזר ששינתה את כל התמונה

כבר בשנת 1968 קבוצה של מדענים עבדו על פיתוח לייזר דו תחמוצת הפחמן שהשתכללה מאד במרוצת השנים. בשנת 1973 הוצג לראשונה מכשיר הלייזר הרפואי ע"י ד"ר באומיק ונרשם עליו פטנט. ניתוח להסרת משקפיים בעזרת שימוש בלייזר נעשתה רק 7 שנים מאוחר יותר למטרת ניסוי, ורק בשנת 1989 החל ניסוי קליני לשימוש בטכנולוגיה החדשה אשר קיבל גושפנקה מה FDA בשנת 1992.

מכשיר הלייזר בו נעשה שימוש לניתוחי עניים למטרת הסרת המשקפיים משתמש בעקרון של אור אולטרה סגולי שיכול לגרד ולגלף תאים חיים בצורה מאד מדויקת, ומבלי לגרום לנזק או לכוויות חום באזור החיתוך. חיבור של עקרון זה יחד עם התאוריה של ד"ר פליאקאריס לפיה אחרי שמשנים את צורת הקרנית של העין אפשר לשייף אותה ו"לתקן" אותה. השיטה הפכה מהר מאוד לפופולארית ורבבות אנשים ברחבי העולם ביקשו לבצע את הניתוח הנחשב למחולל קסמים. התוצאה של הניתוח מיידית ואינה כרוכה בכאב

היום עם התקדמות הטכנולוגיה, מכשור הלייזר נחשב למהיר יותר, למדויק יותר, הבלאי של המכשיר נמוך יותר והודות להתקדמות גם בתחום החומרה והתוכנה, ניתן לבצע את הניתוח ע"י מחשב, כלומר - ללא מגע יד אדם, פשוט להזין נתוני אמת על הפציינט, לכייל את המכונה וללחוץ על Enter. ותוך 20 שניות לכל עין ניתן לשנות את מצב הראייה שלכם.

איך לייזר עובד

על הטכנולוגיה של הסרת משקפיים בלייזר - וידאו
חוזה ברקר   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il