הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


לחצו להשוואת מחירים


הסרת משקפיים   -   הניתוח הבטוח ביותר - הסרת משקפיים

הניתוח הבטוח ביותר - הסרת משקפיים

רופאי עיניים ומומחים העוסקים בתחום ניתוחי הסרת משקפיים (בלייזר או בשיטות כירורגיות) דוחים על הסף את הטענות כי הסיכונים בניתוח הסרת משקפיים זהה לסיכונים הכרוכים בכל ניתוח. לטענתם הסיכונים בניתוח זה הם מהנמוכים ביותר שקיימים היום בכל הליך אשר ניתן לקרוא לו ניתוח, והסיכויים לסיבוכים אף הם לא גבוהים, ויתרה מכך, הסיבוכים בד"כ לא מסוכנים או משנים לאדם את איכות החיים. גם במקרים של ניתוחים שאינם מצליחים באופן אופטימאלי, המנותח לא יסבול לאחר מכן כי הוא יזדקק להרכיב משקפיים או עדשות שהוא ממילא הרכיב. הרכיב של עוגמת הנפש אכן קיים, אבל כשמעמידים את זה מול סיכונים וסיבוכים אפשריים מניתוחים אחרים הנחשבים לאסתטיים, אין כלל השוואה.

ניתן לבדוק גם את הסיכון הנמוך בניתוחי הלייזר בעיניים ע"י התביעות המוגשות בבתי המשפט בישראל למשל. מספר התביעות בטל בשישים לעומת מספר התביעות בכל סוג של ניתוח פלסטי אחר, קל וחומר אל מול מספרם של המטופלים המרוצים אשר עברו הליך של הסרת משקפיים. מרבית התביעות שהוגשו בארץ נוגעות לאי יציבות בראייה שלאחר הניתוח, במילים אחרות הרצוי מול הצפוי, וכשמדובר בציפיות של מטופלים, הרי אף אדם לא מצפה לכך שהוא יהיה זה בשיעור האחוז הנמוך שהניתוח לא יהיה אופטימאלי עבורו, ולכן תביעות אילו אינם אלא מורת רוח של מטופלים שהתעקשו לא לקחת בחשבון את הסיכוי הנמוך אמנם שהניתוח לא עובד עבורם.

מרפאות ומנתחי עיניים מקצועיים יודעים היום בעזרת בדיקה נכונה אשר מבוצעת לפני הניתוח לדעת מה היא השיטה הנכונה ובכן ניתן להקטין עוד את הסיכון ולהימנע מנזקים בראייה. באופן כללי וככל שהטכנולוגיה בתחום הלייזר והרפואה גם יחד מתפתחת, וכמו כן הניסיון של הרופאים המנתחים, מקטינים עוד ועוד את הסיכונים והסיבוכים שבניתוח.

רופאי עיניים מספרים על כך שכל הסיבוכים הנוצרים בעקבות ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ניתנים לפיתרון בימנו. נכון, במקרים הקיצוניים יש צורך בהשתלת קרנית, אך גם ניתוח זה נחשב לניתוח לא מסובך.

מדד נוסף לכך שניתוח לייזר הוא בטוח היא העובדה הבאה - בארה"ב נפתחים עשרות מרפאות בשנה המספקות לחיילים ניתוחי לייזר להסרת משקפיי ראייה בחינם. הממשל הגיע למסקנה שניתוחים אילו כולל הסיכונים והתביעות המוגשות לבתי המשפט כלכליים יותר לממשל עבור החיילים אשר תובעים מהממשל פיצויים בגין נזקי הראייה אשר נגרמים מעצם מילוי תפקידם. בישראל צה"ל מאפשר לחיילים לבצע ניתוח לייזר לתיקון הראייה ומעלה פרופיל למי שעבר את הניתוח בהצלחה. כך, לא נפסלים צעירים המעוניינים לשרת בטייס או ביחידה קרבית אחרת המחייבת פרופיל 97.

במאמר שהתפרסם בגלובס, מספר פרופ' יוסף פרוכט, מנהל מכון הלייזר של בית-החולים הדסה אופטימל, שאחוז התביעות המוגשות בתחום הסרת המשקפיים נמוך משמעותית מאחוז ההצלחות שבניתוחים אלו, וכראייה, מביא פרופ' פרוכט נתונים שפורסמו רק בשנת 2008 בארה"ב, ולפיהם בשנה זו נרשמה ירידה של 75% בכמות התביעות לעומת אלה שנרשמו רק 4 שנים מוקדם יותר. עוד הוא מוסיף כי כיום המצב השתנה והניתוחים בטוחים בהרבה יותר מאשר בעבר.

ומה קורה אצלנו? ישראל היא המדינה השנייה בעולם במספר ניתוחי העיניים ביחס לגודל האוכלוסייה שלה. זה ודאי הופך את הניתוח למאד פופולארי, אך מסתבר שבארץ ישנו ניתוח אחד פופולארי יותר. ד"ר יגאל בריקמן מנתח עיניים בכיר במכון "אמריקן לייזר", מספר באותה כתבה שפורסמה בגלובס שעל-פי הערכות אוטוריטות בתחום ניתוחי הלייזר בעיניים, נערכים בישראל מדי שנה כ-20,000 ניתוחי לייזר לתיקון הראייה, ועד כה נותחו למעלה מ 200,000, איש בישראל ורובם הגדול בהצלחה מרובה.

הפריחה בשוק ניתוחי הלייזר בעיניים נובעת משתי סיבות. הסיבה הראשונה קשורה למאמר זה, הסיכונים והסיבוכים הקטנים אשר טומן בחובו ניתוח זה. הסיבה השנייה היא התחרות בשוק אשר גרמה לירידת מחירים חדה בשלוש השנים האחרונות. שתי סיבות אילו גורמות לרבבות לעבור את הניתוח ללא כל חשש.

   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il