הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


לחצו להשוואת מחירים


התאמה לניתוח להסרת משקפיים
הסרת משקפיים   -   ניתוח הסרת משקפיים - שלב אחרי שלב

ניתוח הסרת משקפיים - שלב אחרי שלב

שלב 1 - בחרת המרפאה

השלב הזה הוא השלב הקריטי או הגורלי אם תרצו, כיוון שמדובר בעניים שלכם אין להתפשר ולבצע את הניתוח במרפאות לא מוכרות אשר מבטיחות מחירים זולים, כמו כן חשוב גם לא להתפתות לשמות של רופאים מוכרים לכאורה, לא כל מה שתקראו אודות הרופא המנתח במרפאה פרטית זה אכן נכון, מי שרושם שיש לו ותק של 15 שנה ברפואת עניים ואפילו הוא ניהל מחלקת עניים בבית חולים מוכר, זה לא בהכרח אומר שיש לו נסיון של שבוע בניתוחים להסרת משקפיים, שהם ניתוחים שונים מניתוחי עניים אחרים, לכן ותק המרפאה והרופאים המטפלים בה בניתוחי הסרת משקפיים בלבד, זה הוותק החשוב וזה הדגש שכדאי לכם לשים. באתר תמצאו את מרפאת CARE ואמריקן לייזר שהן המרפאות המובילות בוותק שלהן. כמו כן תוכלו לקבל גם השוואת מחירים מאתר אסתטיקה רק מהמרפאות המובילות: להשוואת מחירי הסרת משקפיים לחצו כאן

שלב 2 - בדיקת התאמה ופגישה אישית

תהליך הטיפול מתחיל בראש ובראשונה בבדיקת התאמה שהוא השלב החשוב ביותר. הצוות הרפואי של המרפאה שתבחרו לעבור בה את הניתוח מחויב לאתיקה ואמינות רפואית חסרת פשרות, מה גם שאם בדיקת ההתאמה אינה מתבצעת במקצועיות והדיאגנוזה אינה מדויקת, המרפאה חשופה לתביעת נזיקין.

טיפולי לייזר עבור הסרת משקפיים אינם מתאימים לכלל האוכלוסיה, ומי שאינו נמצא מתאים והניתוח אינו יכול להועיל לו, מקבל את הבשורה בשלב הזה. כל אדם המועמד לטיפול נפגש עם הצוות הרפואי אשר מאבחן את מצבו בצורה דקדקנית. בסיום שלב זה תדעו את כל הפרטים אודות ההתאמה שלכם, השיפור שתשיגו מן הניתוח וכמו כן תפגשו אישית עם הרופא המנתח. פגישת ההתאמה עורכת כשעה עד שעה וחצי, ובמהלכה נערכת גם בדיקה מקיפה שנועדה לבדוק את מצב הבריאות הכללי, ולאחר מכן אופטומטריסט של המרכז הרפואי עורך בדיקה מקיפה כדי לאבחן מהי הראיה האופטימאלית האישית שתוכלו להשיג בעזרת הטיפול. שימו לב, במהלך הפגישה תתבקשו למלא שאלון בנושא בריאותכם, חשוב מאד למלא אותו בקפידה ולא ובדקדקנות. כל מידע לא נכון או מדויק שתמסרו יכול לבוא לרעתכם, הן בתוצאות הניתוח והן חלילה בביטוח שלכם במקרה והניתוח אינו משביע את רצונכם.

חשוב לדעת כי לפני הפגישה מרכיבי עדשות מגע קשות נדרשים להסירן לפחות שבוע לפני הבדיקה, ומרכיבי עדשות רכות כיומיים לפני הבדיקה. על כך תקבלו הודעה כמובן מהמרפאה ברגע שתקבעו את התור, אבל גם כאן, אסור לחפף ומאד חשוב לציית להוראה זו, אחרת הבדיקה לא תהיה מדויקת.

שלב 3 - יום הטיפול

לאחר הבדיקות והאבחנה, אתם מוזמנים לטיפול הלייזר שבסופו תוכלו לראות מבלי להיעזר במשקפי ראייה או עדשות מגע. הטיפול עצמו נמשך בממוצע כשלושים שניות לכל עין, אך רצוי להגיע כשעתיים לפני הטיפול בבגדים נוחים וללא איפור, ולהירגע. מי שלחוץ כמובן יכול להיעזר בכדורי הרגעה.

לאחר הליך מנהלתי קצר וקבלת הוראות של לאחר הניתוח אתם מוכנסים לחדר ההכנה לטיפול. בחדר זה מכינים אתכם, מלבישים אתכם בחלוק וכובע, ניקוי יסודי של הפנים וסטריליזציה של אזור העיניים ולאחר מכן טיפות אילחוש לעיניים הגורמות להרדמה מקומית של העיניים, וטיפות אנטיביוטיות . הדבר אינו פוגע בראיה, במהלך כל הטיפול ממשיכים לראות זו חוויה בפני עצמה.

הטיפול עצמו אינו כואב כלל, אך חלק גדול של האנשים נלחץ מהסיטואציה, הצוות הרפואי הנוכח בחדר מורכב בד"כ מרופא, אחות וטכנאי לייזר. במהלך כל הניתוח הרופא משוחח אתכם ומסביר את השלבים השונים שבטיפול הסרת המשקפיים. לאחר ניתוח עין אחת מבצעים הפסקה קצרה , הנתונים מוזנים למכשיר הלייזר ומתקיימת בדיקה כפולה של התאמת הנתונים ע"י שני אנשי הצוות, ורק לאחר מכן ממשיכים לעין השנייה.

בסיום הניתוח הרופא מרכיב עבורכם עדשת מגע טיפולית (ללא מספר) על שתי העיניים וכן מזליפים טיפות עניים. כל התהליך כולל ההפסקות אורך כ-20 דקות ולאחר מכן תצייד אתכם האחות בהנחיות ללקיחת הטיפות, ויקבע לכם תור נוסף להסרת העדשות ובדיקת ההצלחה של הניתוח. חשוב להגיע עם מלווה אשר יסיע אתכם לביתכם. כמובן שלא מומלץ לתכנן תכניות ליום הניתוח מלבד שהייה בבית. חלק מהמטופלים מספרים על הרגשה של צריבה או של גוף זר בתוך העין דמעות וטשטוש. תחושות אלו טבעיות וצפויות. שימוש בטיפות אלחוש לפי ההנחיות משפרת את התחושה.

שלב 4 - בדיקה חוזרת

בשלב זה תגיעו שוב למרפאה, תורידו את העדשות הרפואיות וברגע שתצאו מהמרפאה, כבר תרגישו אנשים שונים לחלוטין, ללא תלות במשקפי ראייה או עדשות מגע. חשוב מאד לזכור, כל מי שעובר ניתוח להסרת משקפיים כדאי שיצטייד מראש במשקפי שמש, במיוחד לאחר הניתוח, אבל ללא שום קשר משקפי שמש מומלצים לכלל האוכלוסייה.

השיטות להסרת משקפיים
החלמה מניתוח להסרת משקפיים
הסיכונים שבהסרת משקפיים בלייזר
הסיבוכים שעלולים להתרחש לאחר ניתוח הסרת משקפיים
פורומים בנושא הסרת משקפיים
   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il