הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


לחצו להשוואת מחיריםשיטת לייזר אקסיימר
  • rating: 3.4 based on 292 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הסרת משקפיים בלייזר   -   שיטת לייזר אקסיימר

שיטת לייזר אקסיימר

18/03/2012 האם שמתם לב כי בשנים האחרונות פחות אנשים מרכיבים משקפיים?

תחום רפואת העיניים התפתח והשתכלל במשך השנים האחרונות. מידי יום עוברים עשרות עד מאות מטופלים את ניתוח הסרת המשקפיים בלייזר. בשנים האחרונות ניתוחים בשיטת לייזר אקסיימר הפך לפופולארי ביותר בעקבות אחוזי ההצלחה הגבוהים ומיליוני מטופלים אשר נותחו במשך השנים האחרונות בשיטה זו ומרוצים מתוצאות הניתוח.

קצת קשה לנו להאמין שבהליך של מספר דקות, ללא כאבים ובהתערבות קרן לייזר קצרה נזכה להסיר את המשקפיים לעד. ברור שלכל אחד יש חששות, ובכל זאת מדובר בעיניים - שהן איבר חשוב מאד בגופנו.

שיטת הלייזר אקסיימר לעומת הלייזר מהדור הראשון

הלייזרים מהדור הראשון אשר באמצעותם טיפלו בהסרת משקפיים בלייזר טיפלו באזור האופטי של הקרנית במרכז הקרנית, כאשר במהלך הניתוח התקשו קרני הלייזר מהדור הראשון לעקוב אחר התנודות הזעירות של העין ולכן לא השיגו את הדיוק אשר מושג כיום בשיטה המתקדמת באמצעות מכשירי הדור השלישי.

הלייזר אקסיימר משתמש בלייזר מהדור השלישי, בעל קרניים הומוגניות המסוגלות להתפרס על שטח רחב ולהביא לתוצאות מדויקות ויציבות יותר, כאשר קרני הלייזר מהדור השלישי מאפשרות לעקוב אחר תנוד העין במהלך הניתוח. בסופו של דבר התוצאות מדויקות יותר ולאחר הניתוח תהיה יציבות בראיה ופחות תנודות של מספרים.

שיטת הלייזר אקסיימר עובדת על קרנית העין. הקרנית הינה רקמה שקופה בעובי 0.6 מילימטר, אשר נמצאת בחזית ובמרכז העין והיא משמשת למעין עדשה דרכה אנו רואים.

כשאנו מסתכלים על עצמים מסוימים, הקרנית מבצעת שבירה אופטית של קרני האור כדי שיתמקדו על הרשתית.

בשיטת הלייזר אקסיימר קרן הלייזר המשתמשת בקרניים אולטרה סגולות, מבצעת שיוף של שכבה דקיקה מעל פני הקרנית על מנת להוריד דיופטרות (מספרים של משקפים) כל שינוי על פני הקרנית גורם לשינוי בכוח השבירה האופטית אשר מתבטא בסופו של דבר בהורדת מספרים של משקפיים ואפשרות להסיר את המשקפים. בעבר הגבילו את הטיפול בקרן הלייזר לקוצר ראיה בלייזר אקסיימר עד 6 דיופטרות, כיום, לאחר שנים של ניתוחים אשר מהם למדו והפיקו מסקנות ולקחים, קוצר ראיה מטופל בקרן לייזר אשר משייפת עד 10 דיופטרות וזאת מטעמי בטיחות ועל מנת שלא יקרו טעויות בלתי הפיכות. כך מתקבלות תוצאות מדויקות ויציבות לאורך זמן.

לקרנית דרוש עובי מסוים על מנת לשמור על יציבותה המבנית לכן בעלי קרנית דקה למשל אינם מתאימים לעבור את הליך הסרת משקפיים בלייזר מאחר ושיוף קרנית דקה מסוכן ואינו בטיחותי. עובי הקרנית משתנה בין מטופל למטופל, ככל שהקרנית עבה יותר, ניתן יהיה להוריד מספרים רבים יותר.

מכשיר הלייזר אקסיימר הינו ממוחשב ומדויק ביותר. המכשיר פועל על אלפיות המילימטרים תחת שליטה ובקרה ממוחשבת. הרופא המנתח מכוון את המכשיר על פי נתוניו של המטופל כאשר המכשיר מתוכנת לעבוד רק על שטח מסוים בעין (על הקרנית) ובעומק מסוים. במהלך הניתוח קרני הלייזר אקסיימר מעצבות מחדש את הקרנית על ידי איוד שכבות הקרנית.

קרני הלייזר המשוחררות ממכשיר הלייזר אקסיימר הינן קרני אולטרה סגול קרות אשר אינן מסוגלות לחדור דרך נוזלים על כן אינן יכולות לחדור לרקמות הנמצאות בתוך העין ואינן מסוגלות לגרום לכוויה. תפקידן של קרני האולטרה הסגולות הוא לגרום לשכבות הקרנית להתפרק ולהתאייד ועל ידי פעולה זו מתבצע תיקן הראיה. בזכות סגולותיהן של קרני האולטרה הסגולות שיטת הלייזר אקסיימר נחשבת לבטוחה.

ישנם שני סוגי ניתוחים המתבצעים באמצעות לייזר אקסיימר, באמצעותם ניתן לתקן רוחק ראיה, קוצר ראיה וטיפול באסטיגמטיזם. (צילינדר). שיטה אחת הנקראת LASIK - בה נעשה שימוש בקרן לייזר אשר פועלת בתוך הקרנית.

השיטה השניה -PRK - בה נעשה שימוש בקרן לייזר הפועלת על החלק החיצוני השטחי של הקרנית. שיטה זו מטפלת בקוצר ראיה באמצעות אידוי של חלקה השטחי של הקרנית כאשר פעולה זו דומה להרכבת עדשות מגע מאחר ונגרמת הטבעה בקרנית. (של עדשה מובנית).

במשך השנים החלו לנתח מטפלים אשר לוקים בבעיות כגון רוחק ראיה או אסטיגמטיזם. כאשר השיטה שונה במעט כאשר מדובר באסטיגמטיזם, בהליך זה פעולת הלייזר מבוצעת לאורך מרדיאן, כאשר ברוחק ראייה, פעולת הלייזר מבוצעת באזור ההקיפי של הקרנית כאשר הלייזר בפעולתו מרחיק את הרקמה השטחית של הקרנית.

בשנים האחרונות ניתוחים בשיטת לייזר אקסיימר הפך לפופולארי ביותר בעקבות אחוזי ההצלחה הגבוהים ומיליוני מטופלים שנותחו בשיטה זו ומרוצים מתוצאות הניתוח. זאת למרות עלות הטיפול. הטיפולים בלייזר אקסיימר יקרים ואת זה ניתן להסביר בכך שהעלות והאחזקה של מכשירי הדור השלישי יקרים מאד, המכשיר עולה בסביבות החצי מיליון דולר, ואחזקתו לכל שנה עלולה להגיע ל - 50,000 דולר, וכמובן שלא נשכח את הרופאים המנתחים והצוות אשר משקיעים שעות רבות בעבודתם.   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il