הסרת משקפיים עמוד ראשי   |   השוואת מחירים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת שיער     


לחצו להשוואת מחירים


הסרת משקפיים בלייזר   -   הסרת משקפיים בלייזר בשיטת מונו ויז'ן

הסרת משקפיים בלייזר בשיטת מונו ויז'ן

כאשר מדובר בראיה, הגיל הוא עניין מהותי, כאשר מגיעים לגיל 40-45 בדרך כלל תחול ירידה בכושר ההתמקדות מקרוב. אם עד כה לא הזדקקתם למשקפי כלל או רק למשקפי קריאה למרחק, לפתע, כאשר הגעתם לגיל 40-45 הופיע הצורך גם למשקפי קריאה!!! יש פיתרון, טיפול MonoVision. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא כמובן הפתרון, השאלה באיזו שיטה לבחור

טיפול MonoVision נועד כדי לאפשר לכם ראיה איכותית לקרוב ורחוק. איך עושים זאת? לא תאמינו, אבל שיטת הטיפול היא לכוון כל עין למרחק אחר, עין אחת לקרוב ועין אחת לרחוק.

לכל אחד מאיתנו יש עין דומיננטית, זאת העין אשר מבצעת את הראיה לרחוק. כפי שלכל אדם יש יד דומיננטית כך גם לגבי העיניים. נשמע מוזר, אבל המוח- מסוגל להרבה, הוא פועל בצורה חכמה ומסוגל להתאמץ כדי לראות בעין הדומיננטית עד אשר הוא מסגל את השיטה ומסתגל לקלוט את המידע דרך העין הנכונה. כמובן שבראיה בשתי העיניים הרואות 6:6 רואים יותר טוב ומבלי לאמץ את המח, אך במקרים שבהם יש צורך במשקפי קריאה או משקפיים למרחק, משתמשים בעין הדומיננטית אשר לרב מבצעת את הראיה לרחוק.

בשיטת ה - MonoVision מבצעים טיפול קודם בעין הדומיננטית ומורידים את כל המספר לרחוק (טלוויזיה, נהיגה וכו'). בעין השנייה מטפלים כדי שתראה לקרוב ומשאירים לה מספר קטן (לקריאה). המח שלנו, לאחר אימון קצר, יאמץ הרגלים בהתאם, ובכל מצב המח ישתמש בעין הדומיננטית, ז"א המח יעביר פקודות לעין הדומיננטית בכל פעולה אשר תתבצע.

הדבר דומה לפעולה הטבעית כאשר אנו משתמשים בידיים, בד"כ אנו משתמשים ביד הדומיננטית, אך כידוע, כאשר קורה משהו שבעקבותיו אנו לא יכולים להשתמש ביד הדומיננטית, עם קצת מאמץ נדע להסתדר גם עם היד השנייה. כך גם בשיטת ה - MonoVision כאשר תוצרך ראיה לרחוק המוח "ייתן הוראה" להפעיל את העין הדומיננטית וכאשר תוצרך ראיה לקרוב המוח "ייתן הוראה" להפעיל את העין השנייה.

מודע נגרמת בעיית קוצר ראיה?

כשאנו מתמקדים בדבר כלשהו, מקרוב, אנו מתמקדים בו וגורמים לעין לקמר את אותו העצם, בפעולה זו אנו מאמצים ומפעילים כח על העדשה שבעין.

כשאנו מתבגרים, במשך השנים, נחלשים כל איברי גופנו, וכך גם העיניים והעדשה שבעין. תופעת ההיחלשות נגרמת בדרך כלל בסביבות גיל 40-45 ונקראת זוקן ראיה - ובשפה מקצועית - פרסביופיה.

משקפי הקריאה מוסיפים לעדשת העין עדשה נוספת הממרכזת את מה שהעין רואה לפניה. לאחר טיפול ה - MonoVision המטופל יוכל להסיר את משקפי הקריאה הקיימים, אך לא לעד, יתכן כי הטיפול ידחה את הצורך במשקפיים במספר שנים או יקל על המטופל בעת קריאה, המטופל לא יהיה תלוי במשקפיים ויוכל לקרוא באופן ספונטני, אך אם יאלץ לאמץ את עיניו לזמן רב יאלץ להיעזר במשקפיו (בקריאה מקרוב למשך זמן רב)

האם טיפול MonoVision מתאים למועמדים עם אסטיגמטיזם ?

מועמדים עם או בלי אסטיגמטיזם (צילינדר) נחשבים כמועמדים אופטימאליים לטיפול - MonoVision. כאשר מדובר בקוצר ראיה הטיפול מתבצע בעין אחת ומורידים רק חלק מן המספר בעין שאינה דומיננטית, משאירים מספר נמוך (במינוס). כאשר מדובר ברוחק ראיה (פלוס) יש לטפל בעין הבלתי דומיננטית ולהעביר אותה מפלוס למינוס. טיפול זה נחשב כארוך יותר לרב המטופל לא יוכל להסיר את משקפי הקריאה לגמרי.

כאשר המספר גבוהה בשתי העיניים ורוצים לגרום לעין הבלתי דומיננטית למינוס קטן, יש לטפל בשתי העיניים כדי להביא את המצב שעין אחת תראה במספר קטן (במינוס).

וכאשר המספרים נמוכים (מתחת ל -2) ניתן לטפל אך ורק בעין אחת שהיא העין הדומיננטית (טיפול לרוחק ראיה) וכך יראה המטופל ראיית MonoVision.

אחוז קטן מן המטופלים דיווחו כי קשה להם להסתגל למצב החדש ואינם מסוגלים לתפקד כראוי לאחר הטיפול ה - MonoVision. במצב כזה ניתן לתקן את המצב בטיפול לייזר ולאזן את המספר בשתי העיניים.

על מנת שלא יגרם מקרה של אי התאמה, ניתן לבצע לפני הטיפול בבדיקת ההתאמה על מנת להמחיש למטופל איך יראה לאחר הטיפול. בדיקה זו מתבצעת על ידי האופטומטריסט והרופא, באמצעות עדשות מגע ולתת למטופל להתנסות ב - MonoVision. בתחילה קשה להסתגל, ובמיוחד לאור העובדה שהבדיקה היא קצרה וישנם אנשים שקשה להם להסתגל למצב זה, אך מסתבר כי רב המטופלים דיווחו על הרגשה טובה במהלך הבדיקה ולא הבחינו כלל במהלך הבדיקה כי בעין אחת הם רואים לרחוק ובשנייה לקרוב.

אחוז קטן מן המטופלים אינם מסתגלים למצב זה, ויסבלו מתופעות לוואי והפרעות בראיה, דבר אשר יגרום לרופא לשקול שוב את ביצוע טיפול MonoVision.   השוואת מחירים בקליק   
שם מלא טלפון Email גיל
קבלת הצעות מ: כולם     אמריקן לייזר     CARE     מנתחים פרטיים

עמוד ראשי   |   הסרת משקפיים   |   הסרת משקפיים בלייזר   |   הסרת משקפיים מחיר   |   השוואת מחירים   |   מאמרים   |   Removal.co.il   |   וידאו   |   מפת אתר
© 2010 Eyelasik.co.il